Aikido Lviv

Шувар split Рейдер Вишиванка T.G.Amigo gas station the grill ibis style Дитяча планета ЯпонаХата

Кендзі Накадзава (Kenji Nakazawa )

kenji

5 Дан Айкідо Йосінкан, засновник та головний інструктор стилю Айкісамбо.

Накадзава сенсей народився 4 грудня 1949 у Йокогамі, Японія. Вивчав англійську та французьку мови в коледжі. Він закінчив Доккіо університет в 1972 році та працював в поліції префектури Канагава. Там він почав вивчати різні бойові мистецтва. У 1976 Накадзава сенсей відправився в Сан-Франциско, щоб продовжити своє навчання в бойових мистецтвах та вдосконалити англійську мову.

У 1983 році Накадзава сенсей повернувся до Японії і почав працювати у ВМС США на судноремонтній верфі як перекладач. В тому ж році він зустрів Амоса Лі. Паркера Сіхана і почав вивчати Йосінкан Айкідо.

У 1984 році Накадзава сенсей познайомився з Кієюки Терада Хансі та почав тренуватись в Тотсука додзьо в Йокогамі. У 1993 року він отримав 4 Дан від Паркера Сіхана. У 2000 році Накадзава сенсей отримав 5 Дан від Терада Хансі.

З 2002 року Накадзава сенсей вивчає Ейсін рю іайдо, Сьорендзі Кемпо та самбо. Також,на протязі тривалого часу він вивчає школу Тояма рю іай – дзюцу. З 1995 по 2009 роки сенсей Накадзава проводив семінари та допомагав Тераді Хансі в різних країнах світу: в Росії, Канаді, Україні, Австралії, Бразилії, США. Особливо багато було зроблено Накадзавою сенсеєм для поширення Айкідо Йосінкан в країнах Східної Європи, зокрема, в Україні та Росії.

У січні 2009 року Накадзава сенсей відкрив нове додзьо своєї школи Айкісамбо на військовій базі в Йокосука.

На Україні Накадзава сенсей проводив свої семінари декілька разів: у Києві та у Львові. У Львові він проводив семінари у грудні 2006 та в червні 2008 року.

Назад